• Darmowa dostawa od 299zł
  • 10% rabatu na pierwsze zakupy
  • Bezpieczne płatności online

filtrowanie wyników

Producenci

Cena

Jesteś tutaj: Strona główna / Dla dziecka

Dla dziecka

Przyjrzyjmy się nieco starszemu dziecku, które potrafi już samodzielnie siedzieć, ale i takiemu, które wybiera się do żłobka lub przedszkola. Jego wymagania niestety nie maleją, a wręcz przeciwnie…W tym miejscu, musimy szczególnie zwrócić uwagę na rozszerzanie diety dziecka, która jest jednym z ważniejszych aspektów prawidłowego rozwoju.

Oferujemy Wam szeroki wachlarz akcesoriów do karmienia, takich jak: talerzyki, miseczki, pierwsze sztućce oraz kubeczki i bidony. Produkty te wykonane zostały z bezpiecznych materiałów oraz zachwycają kolorystyką i wzornictwem. Niektóre nasze pozycje posiadają wizerunek postaci z bajek, takich jak świnka Peppa, dzięki którym (mamy nadzieję) każdy niejadek zje ładnie obiadek. Ponadto, dzięki naszym fartuszkom czy śliniakom z odpowiednio głęboką i sztywną kieszonką, ograniczymy niechciany bałagan.

Myślimy, że dla każdego Rodzica, szczególnie pierwszego dziecka, temat rozszerzania diety budzi wiele emocji i stresu. Proponujemy Wam Kochani, sprawdzone, bestsellerowe poradniki, które z pewnością pomogą przejść przez ten, nierzadko, trudny okres.

To, co wyróżnia również tę zakładkę to wyprawka dziecka udającego się do przedszkola lub żłobka. Przedszkolak z prawdziwego zdarzenia musi mieć swój ulubiony plecaczek, podusię czy też ukochane gadżeciki, bez których ani rusz.

Wyświetlanie 1–24 z 120 wyników

X