• Darmowa dostawa od 299zł
  • 10% rabatu na pierwsze zakupy
  • Bezpieczne płatności online

filtrowanie wyników

Producenci

Cena

Jesteś tutaj: Strona główna / Pamiątki dziecka

Pamiątki dziecka

Postanowiliśmy wyróżnić tę kategorię, ponieważ uważamy, że  na to zasługuje.Wierzymy, że tak jak dla nas, pamiątki dziecka są dla Was ważne. Upamiętnianie każdego etapu rozwoju, danej chwili czy nowego osiągnięcia dziecka, pozostawia bezcenne wspomnienia.

Oferujemy Wam przepięknie wykonane albumy, zarówno te tradycyjne jak i wsuwane. Wybraliśmy wyłącznie te z najwyższej półki, wierząc, że tylko takie, idealnie sprawdzą się na prezent dla dziecka z okazji chrztu świętego, urodzin lub babyshower, a dodatkowo zachowają swój nienaganny wygląd na długi czas.

Czy jest tutaj ktoś, kto nie spotkał się z “odciskiem bobasa”? Jest to fenomenalny produkt, dzięki któremu możemy odbić stópkę lub rączkę maluszka w specjalnie przygotowanej masie gipsowej. Posiadamy różne warianty- są odciski w puszce z ciekawą grafiką, są też takie, które umieszczamy w ramce wraz ze zdjęciem bądź metryczką. 

Kolejnym, bardzo przydatnym produktem podczas uwieczniania m.in. każdego miesiąca życia dziecka, jest foto-kocyk. Dzięki niemu, możemy w łatwy sposób zaznaczyć w jakim wieku jest nasze dzieciątko. Poza tym, został zaprojektowany tak, aby stanowić nietuzinkową dekorację każdego kadru a równocześnie pełnić funkcję tradycyjnego kocyka.

Ciekawą pozycją są także albumy dziecka, w których dokumentujemy poszczególne etapy jego rozwoju. Jest tutaj podział na metryczkę, chrzest święty czy pierwsze urodziny. Znajduje się również podział na osiągnięcia dziecka wraz z datą oraz wyszczególnione miejsce na zdjęcia i opisy. Zdecydowany “must have” każdego Rodzica.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

X