• Darmowa dostawa od 299zł
  • 10% rabatu na pierwsze zakupy
  • Bezpieczne płatności online

O nas

Witajcie  

M a m u s i e,  

T a t u s i o w i e,  

B a b c i e,  

D z i a d k o w i e,  

C i o c i e,  

W u j k o w i e  i wszyscy, którzy tutaj trafiliście 

Jest nam niezmiernie miło, że możemy Was gościć w miejscu, w które włożyliśmy całe serce. Bardzo zależało nam aby oferowane produkty były wyjątkowe, piękne, przydatne a przede wszystkim bezpieczne. Cenimy te cechy, ponieważ sami jesteśmy rodzicami i stawiamy na to, co najlepsze dla naszego dziecka. Sklep Lalaland Baby to odpowiedź na potrzeby Rodziców, szczególnie podczas kompletowania wyprawki, zarówno dla niemowlaczka, jak i dla Rodziców, akcesoria dla nieco starszych dzieci a także szeroki wybór zabawek oraz książek.

Ponadto, duży nacisk położyliśmy na produkty takie, jak albumy na zdjęcia, albumy dziecka, odcisk bobasa czy foto-kocyki, dzięki którym upamiętnicie poszczególne etapy rozwoju maluszka. Uważamy, że jest to szalenie ważne, aby pielęgnować tak ulotne chwile i uwieczniać je dzięki naszym akcesoriom.

Oprócz tego, posiadamy szeroką ofertę garderoby dziecięcej, która wykonana została z materiałów wysokiej jakości, w stonowanych kolorach oraz subtelnych wzorach. 

Tworząc to miejsce kierowaliśmy się aktualnymi trendami a także subiektywnym odczuciem tego, co jest przydatne w codziennej opiece nad dzieckiem.

Stawiamy na polski produkt, który charakteryzuje się przepięknym wzornictwem, starannym wykonaniem i co najważniejsze, jest bezpieczny dla naszych pociech.

Znajdziecie u nas również wiele zagranicznych marek, które wyróżnia unikatowy design oraz funkcjonalność.

Mamy nadzieję, że wyselekcjonowane produkty, które u nas znajdziecie, będą dla Was Kochani użyteczne i ucieszą oko nawet najbardziej wymagających, a Waszym maluszkom sprawią wiele radości i pozostawią same miłe wspomnienia z dzieciństwa.

Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj dla Was i chętnie doradzimy nawet w przypadku najmniejszej wątpliwości.


Pozdrawiamy i ściskamy.

Zespół Lalaland Baby

X